Tutvustus

Staffer on aastast 2005 personali rentimisele spetsialiseerunud ettevõte, vahendades pädevat tööjõudu Skandinaavia ettevõtetele.

Töötajate rendi abil on ettevõttel võimalus saada kiiresti tööjõudu, nii ootamatuteks töödeks, tipphooaegadeks kui ka projektipõhiste tööde läbiviimiseks.

Tänapäeva konkurentsi tingimustes on oluline vähendada ka püsikulude osakaalu, suurimaks reserviks on personalikulud. Ettevõtted, kes endale tööjõudu rendivad, saavad kindlama tulemuse ja paindlikuma töökorralduse, muutudes seeläbi kohanemis- ja konkurentsivõimelisemaks. Võtame üle Teie tööandja rolli koos kõigi sellega kaasnevate kohustustega. Lisaks võimalike riskide ennetamisele, vähendate närvi ja ajakulu töötajate värbamisel. Meie abil keskendute oma peamisele tegevusalale, tõhustate ajakasutamist ja vähendate stressi, mis tööjõu värbamisel võib esineda.

Personali renditeenus on samuti eelarvevahend. Kui kasutad meid abivahendina planeerimisel, säästad end ebameeldivatest üllatustest. Ärimaailmas on alati lihtsam, kui tead, mida ja millal on sul võimalik saada. Kohandume Teie vajadustega ja pürgime pikaajalisele, planeeritud ja aktiivsele koostööle.

Meie peamiseks eesmärgiks on kõrgetasemeliste töötegijate rentimine, järgides Euroopa Liidu seadusi, määrusi ja lepinguid.